Secundair onderwijs • 2e en 3e graad TSO/BSO

Directie

Directieteam EDUGO Campus Glorieux:

Op de foto van links naar rechts:

Dhr. Carl Malfliet: Directeur Deeltijds onderwijs
Dhr. Hans Ysebaert: Directeur
Mevr. Lina Vissenaeken: Pedagogisch directeur
Dhr. Dirk Baele: Technisch-adviseur-coördinator

Afdelingsverantwoordelijken

Houtafdeling

  • Koen De Jaeger
  • Geoffrey Van de Sype

koen.dejaeger@edugo.be

0494 10 93 60

geoffrey.vandesype@edugo.be

Mechanica
Technologische STEM wetenschappen

  • Filip Cornelis

filip.cornelis@edugo.be

Elektro- en regeltechniek

  • Frank Dufour

frank.dufour@edugo.be

0473 21 88 24

Lassen/constructie

  • Eric De Temmerman

eric.detemmerman@edugo.be

0473 21 88 22

Schilderen-decoratie

  • Kristof Van Kerckhove

kristof.vankerckhove@edugo.be

0499 50 54 60

Grafische afdeling

  • Frank Verhaege

frank.verhaege@edugo.be

0473 21 88 30

ICT-coördinatoren

  • Ivan Sey
  • Valentijn Rombaut

ivan.sey@edugo.be
0473 21 88 32

valentijn.rombaut@edugo.be

Leerlingenbegeleiders

Leerlingenbegeleider 2e graad BSO
Leerzorgcoördinator Gedrag

  • Dhr. Frederik Kazimoto

frederik.Kazimoto@edugo.be

Leerlingenbegeleider 3de graad TSO
Leerzorgcoördinator studiebegeleiding

  • Mevr. Ann De Vos

ann.devos@edugo.be

Leerlingenbegeleider 3de graad BSO

  • Mevr. Ulrike Van Eenaeme

ulrike.vaneenaeme@edugo.be

Leerlingenbegeleider 2de graad TSO
  • Mevr. Lieselot Doffyn

lieselot.doffyn@edugo.be

Het lerarenkorps van Campus GLORIEUX.

Het GOK-team (Gelijke Onderwijs Kansen)


Doel van het GOK beleid

  • zoveel mogelijk leerlingen succesvol te laten werken aan hun toekomst
  • het welbevinden van de leerlingen op onze campus te garanderen.


Aan onze school werden vanaf het schooljaar 2008 – 2009 GOK-uren toegewezen. Dit voor een cyclus van drie jaar. Deze extra middelen bieden de mogelijkheid om de grote betrokkenheid, inzet en medewerking van het hele korps verder uit te bouwen.

Onze thema's
Het GOK-beleid van EDUGO Campus Glorieux koos voor:

  • Preventie en remediëring
  • Ouder –en leerlingparticipatie.

Deze thema’s worden omgezet naar actie’s waar alle leerlingen baat bij hebben.

Contact
Dhr. Frederik Kazimoto

Je kan de GOK-leerkrachten altijd bereiken via e-mail: gok.glorieux [at] edugo.be . je bent uiteraard ook welkom op onze campus!

Webredactie Campus Glorieux


Webbijdragen (artikels, fotomateriaal) zijn welkom op de webredactie van onze campus.

Website Glorieux en Facebook

  • Valentijn Rombaut

valentijn.rombaut@edugo.be

Contacteer Glorieux

Sint-Jozefstraat 7
9041 Oostakker

Tel: 09 255 91 15
Fax: 09 255 91 25

info.glorieux@edugo.be