Voor de kerstvakantie trok het 4e jaar arbeidsfinaliteit van EDUGO Campus Glorieux op schooluitstap naar Gent. Tijdens een stadswandeling door het historische centrum maakten de leerlingen kennis met de rijke geschiedenis van de stad.
De uitstap kreeg vorm als een wandelzoektocht met opdrachten, aangevuld met verhalen uit een ver verleden. Zo leerden de leerlingen meer over het ontstaan van Gent, maar ook over de arbeiderswijken en de vroegere fabrieken die een belangrijke rol speelden in de ontwikkeling van de stad.
Het weer zat mee: het was mooi maar fris, ideaal om actief op verkenning te gaan. Door samen opdrachten uit te voeren werd sterk ingezet op samenwerking en team spirit, onder begeleiding van de klastitularis.
Het was een leerrijke en aangename uitstap waarbij geschiedenis, beweging en klasgevoel centraal stonden.