1e graad / 1ste jaar / STEM / Finaliteit doorstroom / A-stroom
1e leerjaar A, Versneld Latijn / Stem
Profiel van een leerling die kiest voor VERSNELD LATIJN / STEM
Je bent graag bezig met wetenschappen en techniek. Wiskunde is echt jouw ding. Je kan om met een stevig tempo voor wiskunde, want je krijgt dezelfde leerstof voor dat vak als in de Moderne wetenschappen, maar op minder lesuren.
Je maakt kennis met logica en je gaat op zoek naar oplossingsmethoden voor wiskundige problemen in ‘Eureka’. Je vindt het fijn om te zoeken naar oplossingen, ook als die niet kant en klaar worden aangeboden.
Er kan gerust nog een vak bij: 4u Latijn. Je hebt belangstelling voor geschiedenis en antieke culturen. Je maakt kennis met de taal van de Romeinen van 2000 jaar geleden, die tegelijk de basis vormt van heel wat moderne talen. Via de taal verken je de boeiende leefwereld van antieke Romeinen en Grieken.
Deel deze pagina:
